Організація внутрішнього простору
Все в порядку?
Організуйте з комфортом.
Образотворче мистецтво планування кухні: зберігання столових приборів, посуду та приладдя, не витрачаючи місця, щоб нічого не було на шляху і все мало своє місце. Наша організація інтер'єру полегшує роботу для вас і підтримує все акуратне та охайне. Ми пропонуємо великий вибір практичних та естетичних рішень. Варіанти оздоблення включають синтетичний матеріал з металевої, натуральної букової деревини, натурального дуба та чорної ясена.
Освітлення
Зберігання - ідеально освітлене.
Світло створює затишну атмосферу на кухні і буквально додає родзинок. Досить практичним, але дивно елегантним рішенням є використання світла в наших шухлядах і висувних ящиках. Посуд та горщики змагаються за блиск, навіть у наших високих та до 75 см глибоких варіантах, які пропонують багато місця.
Місце для зберігання
Місце для зберігання з ідеальною чіткістю
Гарне планування відображається в численних ретельно розроблених елементах, які полегшують вашу щоденну роботу. Будь то витяжки великої місткості для ящиків для пляшок, електротехнічна організація, приладдя для аптек у стилі аптеки або зручна шафа для мітли: вибір за вами.