Neo loft
Так толерантно і вільно.
Настільки різноманітні та креативні.

Іноді 24 години не вистачає. Тому що їх просто занадто багато для того, щоб відкрити. Хоча ми ніколи насправді не доходили до цього "занадто багато". І якщо все містечко - це наш ігровий майданчик, то наша кухня на горищі - це кріплення. Де ми заряджаємо акумулятори. Складайте плани. Розвивайте ідеї. Тому що саме ми формуємо життя в місті. Щодня заново
Великі перспективи.
Тут я можу жити кожну мить саме так, як мені хочеться. Їсть цілодобово і по всьому світу. Найкращі місця та найкреативніші ділові партнери на порозі. Моє горище плаває над усім. І я прямо посеред цього. У моїй кухні, яка не знає компромісів.
neo loft style
У стилі лофт нео втілює домашню обстановку, розроблену для відкритого, міського способу життя - з прогресивними граффітовими відбитками та зовнішнім виглядом з нержавіючої сталі.
neo loft Графічний друк для приготування острова
модуль раковини neo loft Waterzone
Корпус приладу духовки нео лофт
Мій ідеальний новий старт.
Наступного року їду до Берліна! До тих пір я повезу на вдиху трохи берлінського повітря в моїй квартирі. Наприклад, з модулем neo Loft. Оскільки моя кухня має стільки ж характеру, як і я.
Neo Loft Modules
Різні поверхні та стилі можуть поєднуватися індивідуально, навіть із елементами з інших серій Nolte. Це місце, де глянсова поверхня відповідає яскраво використаному стилю. Нео лофт кухонний острів використовуэться друк Передня панель Nolte Lux глянцева арктична біла