Традиції поєднані з сучасністю
Елегантність поєднується з характером: NEW CLASSIC - це надихаюче поєднання нового та перевіреного, що створює справді неповторний вигляд. Цитати з арт-деко відображаються тут точно так само, як архітектурні елементи. Разом з багатьма іншими деталями в результаті виходить елегантний і занижений стиль. Переживайте захоплення абсолютно новим і винятковим дизайном.
NEW CLASSIC
understated elegance.
Елегантність не вимагає уваги, але вважає за краще пам'ятати. Таким чином, таке домашнє середовище зачаровує менше, наносячи поверхневий вплив. Натомість це вражає заниженим стилем та чіткими лініями. Це підкреслюється гладкими фасадами TORINO LACK, дверцятами дисплея з бронзи з марганцю, а також робочою поверхнею slimline. Доповнюючи це, ручки в стилі арт-деко роблять певну заяву.


Фасади в заспокійливих лавових м'яких матових сірих тонах та якісні на вигляд тверді дерев'яні шухляди стильно підкреслені бронзою з марганцю на дисплеї, ручках та крані змішувача.

Занижена чарівність: поєднання TORINO LACK і CARISMA LACK з його елегантними лініями надає кухні певне, що стає очевидним з другого погляду.
Справжній захоплювач очей у марганцевій бронзі.
Безручний дисплей із марганцевої бронзи та його виняткове обрамлення фасаду та бронзове тоноване скло ідеально з елементами стилю цього вишуканого вигляду
кухня. Щоб ще більше підкреслити характер, ручки та крани також в одному кольорі.
Бронзовий кран з марганцю прекрасно вписується в загальний враження від кухні, як і обрамлення двері в цьому кольорі.
Гармонія від контрастів.
Справжні ящики для дерева створюють теплий кольоровий акцент і оживляють загальну картину. Використовувані матеріали відрізняються високою якістю, а шпон в дубовому піно винятково добре гармонує з TORINO LACK у лавійному м'якому килимі. Інтер'єр ящиків із чорними циліндрованими килимами проти ковзання та вставками для столових приладів із справжньої деревини чорної золи створює якісне враження на перший погляд.
Елементи, що визначають стиль.
Використання класичних елементів, таких як пілястри або карниз, дійсно виводить графічний стиль кухні. Елементи облицювання плінтуса вміло створюють враження одиночної меблевої деталі, тоді як стрункі пілястри утворюють ідеальну бічну обробку. Це надає кухні вигляд вищої індивідуальності, не відчуваючи себе сільським.
Кухня з характером.
Цікаві деталі, такі як полиці з дозаторами інгредієнтів та поперечними вставками з дубового баролу, доповнюють вигляд. Крім того, настінні блоки також можуть бути обладнані дозаторами інгредієнтів. Разом з базовою панеллю варильної панелі, що складається з дозатора інгредієнтів, вони створюють індивідуальне загальне враження з неповторним, особистим дотиком. Витяжка витяжки створює стилістично узгоджуючий погляд. Винятковий і що завгодно, але сільський.
Елегантна лінійність у марганцевій бронзі.
Відповідно до загального вигляду кухні, марганцеві бронзові ручки скромно гладкі. Вони ідеально поєднуються із візуальною концепцією. Цікавий контраст створюється заглибленими витяжними ящиками з виду дозатора інгредієнтів, які своєю круглою формою надають візуальну противагу ручкам.
Деталі мають різницю.
Особливо в цій версії NEW CLASSIC елементи дизайну, такі як карниз, легкий кульок, пілястри та бокові елементи плінтуса, встановлені вперед, відіграють ключову роль. Вони надають кухні виразний вигляд.